Upravit stránku

O společnosti

AUTO DRYML a.s.

autorizovaný prodej a servis vozů Škoda v Pardubicích

"Jsme autorizovaný prodej a servis vozů ŠKODA v Pardubicích, ale především jsme rodinná firma, kterou baví její práce a přes 20 let pomáháme našim zákazníkům s výběrem automobilu a jeho servisem.

Naše láska k motorům začala už v roce 1971, kdy Aleš Dryml st. začal s 26 let trvající plochodrážní kariérou, ve které se stal jedním z nevýznamnějších plochodrážních jezdců na světě. V roce 1992 založil dílnu s malou prodejnou, o dva roky později začala společnost prodávat vozy značky ŠKODA. Od té doby se společnost AUTO DRYML zapsala do Pardubic a okolí jako rodinná firma specializovaná na prodej a servis automobilů. Nyní ji vedou synové Aleše Drymla st., rovněž plochodrážníci světové úrovně, Aleš Dryml a Lukáš Dryml.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem automobilu, a to i v případě ojetých vozů, které u nás po důkladné kontrole nabízíme. V naší budově se rovněž nachází moderní servis vybaven např. nejmodernějším zařízením pro měření geometrie. Naši vyškolení technici zde zajišťují STK, opravy po haváriích, ale i veškeré drobné opravy, přezutí pneumatik a další servis spojený s údržbou automobilu.

Přijďte se k nám podívat a seznámit se s profesionálním týmem
AUTO DRYML, který Vám rád pomůže a poradí."

 

 

Historie značky AUTO DRYML do roku 2014.....
.....2015 otevření nového autosalonu
Rodina, tradice, tvrdá práce, kvalita.... Nejsme obyčejný autosalon.
Zlatá přilba je tradiční každoroční závod motocyklů na ploché dráze, který se koná ve východočeských Pardubicích. Jedná se o nejstarší závod na ploché dráze na světě, poprvé se Zlatá přilba jela v roce 1929. AUTO DRYML je s tímto závodem silně spjat, podívejte se samy.