Upravit stránku

ŠKODA SUPERB - nová vlajková loď

Dokonalost je v detailech

Exteriér i interiér je protkán krystalickými prvky. Vnější povrchy nové generace modelu Superb byly tvarovány s vrcholnou pozorností k detailu. Vzájemná hra konvexních a konkávních tvarů je stejně tak působivá jako jasné hrany, precizní oblouky a ostré linky.
Precizní, autentická a dynamická – přední část nové ŠKODA SUPERB je charakteristická širokou maskou chladiče a uprostřed umístěným logem, kapotou s dynamickými konturami a ostře řezanými, širokými světlomety a mlhovkami. Prodloužená karoserie, zkrácený přední převis, krátká střecha s protaženým zadním oknem a vysoko umístěná tornádo linie vytvářejí sportovní, kupé podobný dojem.

Nová ŠKODA SUPERB získala v nárazových testech Euro NCAP nejlepšího možného ocenění v podobě pěti hvězdiček.

SUPERB L&K 2,0TDI/140 kW DSG
barva černá Magic metalíza, interiér béžový
tažné zařízení, sklopné, Sunset, kola z lehké slitiny "TRINITY" 19", rezervní kolo ocelové (dojezdové), malý koženýpaket s ovládáním DSG pod volantem, Infotainment a navigace Columbus, Driver Alert - asistent rozpoznání únavy, Smart Light Assist, Lane Assist, Blind Spot Detect (automatické odclonění dálkových světel, asistent jízdy v pruzích a kontrola mrtvého úhlu), Crew Protect Assist, potah sedadel Kůže L&K s ventilací, automatická třízónová klimatizace Climatronic, vyjímatelný vak Unibag, el. rozhraní AUX-IN a 2x USB, zásuvka na 230V, boční airbagy vzadu, běžná prodejní cena 1.113.800,- Kč
Prodejní cena nyní 969.000 Kč vč. DPH
(interní kód 590740)