Upravit stránku

TEĎ NA TO MÁTE - FABIA se zvýhodněním 96.800

Nyní máte jedinečnou příležitost pořídit si nový vůz FABIA se zvýhodněním.

ŠKODA FABIA dává zcela nový rozměr pojmu „osobní automobil“. Zatímco ostatní automobily pouze přepravují osoby, nová FABIA svou osobností zřetelně vystupuje z davu a dává vám opravdovou tvůrčí svobodu. V konfigurátoru můžete vybírat a kombinovat barvu karoserie s odlišnými barvami střechy, krytů vnějších zpětných zrcátek, kol a interiéru. 125 možností, 125 osobitých vozů FABIA. A ještě další možnosti individualizace vám přináší ŠKODA Originální příslušenství.

Nová FABIA získala pět hvězd v testech Euro NCAP, obdržela prestižní ocenění Red Dot Award a je držitelem známého titulu Auto roku 2015.

JÁ NA TO MÁM !!!


Nová FABIA třetí generace Vás nadchne příjemným a prostorným interiérem. Jednoduchost, přehlednost a dostupnost všech prvků Vám zpříjemní jízdu. Požitek z jízdy Vám znásobí dostatek prostoru v oblasti ramen a nohou. Až otočíte klíčkem, FABIA Vás překvapí tichým chodem motoru. Chcete být všude první? Vyberte si motor 1,0 TSI s výkonem 110 koní, který si hravě poradí s dynamickými rozjezdy i se zrychlováním ve vyšších rychlostech. Nemusíte se už trápit při předjíždění do kopce, nová FABIA si hravě poradí se všemi nástrahami dnešního provozu a všem kolem Vás bude ukazovat záď. Šetříte každou kapku paliva? Stačí sledovat palubní počítač, který Vám poradí, kdy je vhodná chvilka přeřadit. Nová FABIA je nadčasová a NEPŘEHLÉDNUTELNÁ.


(interní kód 577920)

FABIA III Combi Trumf 1,0 TSI/ 70 kW s výbavou v hodnotě 42.500 Kč  v akčním balíčku za 8.500 Kč
bílá Candy, výbava Active + klimatizace, elektrické ovládání oken vpředu, vyhřívaná zpětná zrcátka, 15" ocelová kola, rezervní kolo ocelové plnohodnotné, sada nářadí a zvedák vozu, přední mlhové světlomety, malý kožený paket, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, rádio Blues, střešní nosič
 

Více skladových vozů najdete ZDE.

Akční cena vozu 244.000 Kč vč. DPH