Upravit stránku

KODIAQ

Robustní, houževnatý a odhodlaný

Exteriér i interiér je protkán krystalickými prvky. Vnější povrchy nové generace modelu Kodiaq byly tvarovány s vrcholnou pozorností k detailu. Vzájemná hra konvexních a konkávních tvarů je stejně tak působivá jako jasné hrany, precizní oblouky a ostré linky.
Dokonalá funčnost asistenčních systémů Vás oslní. Medvědí síla a sebevědomý design, to je kombinace, kterou si zamilujete na první svezení. Ať už se vydáte kamkoli, budete vypadat světově.
 

KODIAQ Scout 2,0 TDI / 140 kW DSG 4x4
béžová Cappucino, předváděcí vůz
více informací ZDE 

KODIAQ Scout 2,0 TSI / 140 kW DSG 4x4
červená Velvet metalíza, výbava Scout + závěsné zařízení mechanicky sklopné a elektricky zamykatelné, s držákem na tablet, DCC - Adaptivní podvozek ( s Off Road tlačítkem), rezervní kolo ocelové (dojezdové), virtuální pedál, vyhřívané čelní sklo + dešťový senzor s Light Assist, "BLIND SPOT DETECT" (hlídání mrtvého úhlu), "AUTO LIGHT ASSIST" - aut.přep.dálk. a potk.světel, vnit. zpět. zrc., auto. odclon., deštový senzor s Light assist, Area View + Zadní světla LED - SBBR high, Family paket II, DAB - digitální radiopříjem, "SOUND SYSTEM CANTON" , 230V zásuvka s USB dodatečně 1x vpředu a 1x vzadu, Mobilita PLUS prodloužená záruka na 5 let / 100.000 km, běžná ceníková cena bez zvýhodnění 1.130.400 Kč.
Prodejní cena nyní 1.073.000 Kč vč. DPH
(interní kód 624283)

Přehled výbavových stupňů jednotlivých výbav naleznete v ceníku ZDE. Můžete také kontaktovat naše prodejce nových vozů, kteří Vám výbavu rádi sdělí.