Upravit stránku

KODIAQ

Robustní, houževnatý a odhodlaný

Exteriér i interiér je protkán krystalickými prvky. Vnější povrchy nové generace modelu Kodiaq byly tvarovány s vrcholnou pozorností k detailu. Vzájemná hra konvexních a konkávních tvarů je stejně tak působivá jako jasné hrany, precizní oblouky a ostré linky.
Dokonalá funčnost asistenčních systémů Vás oslní. Medvědí síla a sebevědomý design, to je kombinace, kterou si zamilujete na první svezení. Ať už se vydáte kamkoli, budete vypadat světově.
 

KODIAQ Style 2,0 TDI / 140 kW DSG 4x4
bílá Moon metalíza, výbava Style + tažné zařízení, sklopné a elektricky uzamykatelné, kola z lehké slitiny "TRIGLAV" 7Jx19" glanz, adaptivní podvozek, malý kožený paket(3 ramenný multifunkční vyhřívaný kožený volant pro radio a telefon s ovládáním DSG),  "LED PAKET PLUS", paket Safety, paket Multimedia, Care Connect 1 rok + Infotainment Online 1 rok, běžná ceníková cena bez zvýhodnění 1.069.400 Kč.
Prodejní cena nyní 1.026.000 Kč vč. DPH
(interní kód 568354)

KODIAQ Style 2,0 TSI / 132 kW DSG 4x4
béžová Cappuccino metalíza, výbava Style + závěsné zařízení mechanicky sklopné a elektricky zamykatelné, el.nas.před.sedadla s pamětí,bederní opěry v předních sedad.,bez schránky pod sedadly, adaptivní podvozek ( s Off Road tlačítkem), ventilace předních sedadel, kola z lehké slitiny "TRIGLAV" 7Jx19" glanz, Area View + Zadní světla LED - SBBR high, asistenční paket II, family paket II, paket Safety, paket Comfort, paket Multimedia, paket Style Plus, ŠKODA Care Connect 1 roky+Infotainment Online 1 rok, běžná ceníková cena bez zvýhodnění 1.139.300 Kč.
Prodejní cena nyní 1.094.000 Kč vč. DPH
(interní kód 638692)

KODIAQ Style 2,0 TDI/140 kW DSG 4x4
předváděcí vůz - více informací naleznete kliknutím zde. 

Přehled výbavových stupňů jednotlivých výbav naleznete v ceníku ZDE. Můžete také kontaktovat naše prodejce nových vozů, kteří Vám výbavu rádi sdělí.