Upravit stránku

KAROQ

Zažijte jiný pocit z jízdy

Již na první pohled je patrné, že ŠKODA KAROQ je SUV navržené pro každodenní využití. Mladší sourozenec vozu KODIAQ si v městské džungli si získává respekt dospělým výrazem a dynamickou elegancí. Svěží vzhled evokující robustnost a bezpeční - to vystihuje nový model ŠKODA KAROQ.

Karoq vyčnívá mezi kompaktními SUV nejen designem exteriéru, ale také prostorovým konceptem interiéru. Díky celkově promyšlenému využití prostoru se Karoq řadí na špičku své třídy v nabídce místa pro cestující a zavazadlový prostor se svými 521 l oslní všechny milovníky podobných vozů.
Komfortní prvky výbavy Vám zpříjemní každou jízdu, takže nebudete chtít ani vystoupit. 

KAROQ Ambition 1,5 TSI / 110 kW
bílá Candy, výbava  Ambition + LED přední světlomety s AFS, LED mlhové světlomety s Corner funkcí, výsuvné integrované ostřikovače světlometů, rezervní kolo ocelové dojezdové, sada nářadí a zvedák vozu, vyhřívané čelní sklo, SUNSET, navigační systém Amundsen, běžná ceníková cena bez zvýhodnění 630.900 Kč.
Prodejní cena nyní 630.900 Kč vč. DPH
(interní kód 628159)

KAROQ Ambition 1,5 TSI / 110 kW
hnědá Magnetic metalíza, výbava  Ambition + LED přední světlomety s AFS, LED mlhové světlomety s Corner funkcí, výsuvné integrované ostřikovače světlometů, rezervní kolo ocelové dojezdové, sada nářadí a zvedák vozu, vyhřívané čelní sklo, SUNSET, běžná ceníková cena bez zvýhodnění 631.000 Kč.
Prodejní cena nyní 631.000 Kč vč. DPH
(interní kód 628157)

KAROQ Ambition 1,5 TSI / 110 kW
béžová Cappuccino metalíza, výbava  Ambition + LED přední světlomety s AFS, LED mlhové světlomety s Corner funkcí, výsuvné integrované ostřikovače světlometů, rezervní kolo ocelové dojezdové, sada nářadí a zvedák vozu, vyhřívané čelní sklo, tažné zařízení, běžná ceníková cena bez zvýhodnění 640.400 Kč.
Prodejní cena nyní 640.400 Kč vč. DPH
(interní kód 624559)

KAROQ Ambition 1,5 TSI / 110 kW
bílá Moon metalíza, výbava  Ambition + LED přední světlomety s AFS, LED mlhové světlomety s Corner funkcí, výsuvné integrované ostřikovače světlometů, rezervní kolo ocelové dojezdové, sada nářadí a zvedák vozu, vyhřívané čelní sklo, tažné zařízení, SUNSET, navigační systém Amundsen, běžná ceníková cena bez zvýhodnění 656.600 Kč.
Prodejní cena nyní 656.600 Kč vč. DPH
(interní kód 631538)

Přehled výbavových stupňů jednotlivých výbav naleznete v ceníku ZDE. Můžete také kontaktovat naše prodejce nových vozů, kteří Vám výbavu rádi sdělí.